Pomocná účtovníčka

AGROSEV, spol. s r.o.

Miesto práce
Bottova 1, Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta. Možnosť zvýšenie mzdy po zaškolení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základné účtovné práce v podvojnom účtovníctve

- vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr a dobropisov

- účtovanie interných dokladov

- účtovanie pokladne a banky

- iné administratívne práce

- ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti na trhu
- priateľský kolektív ochotný vždy pomôcť a poradiť

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť AGROSEV, spol. s r.o. sa zaoberá rastlinnou výrobou, chovom hovädzieho dobytka a oviec, výrobou mlieka, servisom, strojovými a dopravnými službami, betonárkou. Spoločnosti patrí aj Rezort Masarykov dvor*** - moderný trojhviezdičkový penzión ponúkajúci svoje služby návštevníkom regiónu Podpoľanie v malebnej obci Vígľaš. V areáli sa nachádza wellness, jazdecký areál s vlastnými koňmi, krytá jazdiareň a Predajňa u Masaryka.
ID: 4775310  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac