Masér - Rezort Masarykov dvor

AGROSEV, spol. s r.o.

Miesto práce
Masarykov dvor, Vígľaš-Pstruša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
762 - 962 EUR/mesiacNástupný plat 762€ v brutto + mesačná pohyblivá zložka mzdy 50,-- € brutto, ktorá potom môže byť až do 150€ brutto + provízia z tržby za masáže je od 10% až do 20%. Príplatky za soboty, nedele a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje plynulú prevádzku hotelového wellness centra a zodpovedá za poskytovanú úroveň služieb.
- Vykonáva masáže a relaxačné procedúry hotelových hostí, predáva doplnkový tovar a služby vo wellness, objednáva tovar, dbá o starostlivosť a spokojnosť zákazníkov.
- Podieľa sa na upratovaní priestorov wellness centra.
- Keď nemasíruje, vykonáva činnosti plavčíka (dohľad nad kúpajúcimi sa a nad dodržiavaním prevádzkového poriadku, v prípade úrazu poskytuje prvú pomoc).
- Stieranie vody v okolí bazéna a sáun a úprava lehátok.
- predaj nápojov a práca s kasou

- výhody a benefity búdu upresnené na osobnom pohovore (stravovanie, ubytovanie)
- v prípade, že záujemca nemá kurz plavčíka, bude spoločnosťou preplatený

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite životopis na emailovú adresu: [email protected], alebo reagujte prostredníctvom portálu profesia.sk. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú vyhovovať požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

"Vyššie uvedená dotknutá osoba svojím podpisom udeľuje súhlas na spracovanie svojich osobných údajov spoločnosti Agrosev, spol. s r. o., Bottova 1, 962 12 Detva, IČO: 36033499 (ďalej len „prevádzkovateľ“), ktorý na základe tohto súhlasu môže spracúvať osobné údaje dotknutej osoby v rozsahu uvedenom v životopise s cieľom výberového konania na obsadenie pracovného miesta u prevádzkovateľa na pozíciu MASÉR/PLAVČÍK.
Osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať a uschovávať odo dňa zaslania životopisu až do ukončenia výberového konania, po ktorom budú osobné údaje neúspešných uchádzačov vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

masér,

-kurz prvej pomoci
- záchranársky kurz pre plavčíkov - podmienkou (možnosť si ho urobiť pred nástupom do pracovného pomeru a následne preplatiť zamestnávateľom)
- odborná prax (plavčík) - výhodou
- preukázanie zdravotnej spôsobilosti
- praktické myslenie, ochota, flexibilita

Spoločnosť AGROSEV, spol. s r.o. sa zaoberá rastlinnou výrobou, chovom hovädzieho dobytka a oviec, výrobou mlieka, servisom, strojovými a dopravnými službami, betonárkou. Spoločnosti patrí aj Rezort Masarykov dvor*** - moderný trojhviezdičkový penzión ponúkajúci svoje služby návštevníkom regiónu Podpoľanie v malebnej obci Vígľaš. V areáli sa nachádza wellness, jazdecký areál s vlastnými koňmi, krytá jazdiareň a Predajňa u Masaryka.
ID: 4328551  Dátum zverejnenia: 13.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac