Zamestnanec výroby piva - Masarykov dvor

AGROSEV, spol. s r.o.

Miesto práce
Masarykov dvor, Vígľaš-Pstruša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie na základe dohody + celková výška mzdy závisí od skúseností kandidáta + doplatok za soboty, nedele a sviatky. Po zaučení vo výrobe úprava platových podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výpomoc pri varenie piva a kontrola hodnôt počas zrenia piva

- sanitácia, flašovanie, sudovanie piva

- skladovania, rozvoz a zásobovanie piva pre jednotlivých klientov

- zabezpečovanie pre klientov prehliadky pivovaru

- príprava podkladov na spracovanie skladovej evidencii pre výrobu a balenie piva

- príprava podkladov na objednávanie základných surovín, prísad, pomocného materiálu, starostlivosť o ich kvalitu a kontrola

- dodržiavanie hygienického režimu a sanitačného programu, zabezpečuje monitorovanie kritických kontrolných bodov, výkon nápravných opatrení a vedenie dokumentácie podľa plánu HACCP

- musí byť zdravotne spôsobilý pre potravinársku výrobu, vlastniť zdravotný preukaz

- Vstup do wellness centra.
​- Strava na pracovisku.
​- Zabezpečené ubytovanie.​

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite životopis na emailovú adresu: [email protected], alebo reagujte prostredníctvom portálu profesia.sk. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú vyhovovať požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

"Vyššie uvedená dotknutá osoba svojím podpisom udeľuje súhlas na spracovanie svojich osobných údajov spoločnosti Agrosev, spol. s r.o., Bottova 1, 962 12 Detva, IČO: 36033499 (ďalej len „prevádzkovateľ“), ktorý na základe tohto súhlasu môže spracúvať osobné údaje dotknutej osoby v rozsahu uvedenom v životopise s cieľom výberového konania na obsadenie pracovného miesta u prevádzkovateľa na pozíciu "Čašník/čašníčka".
Osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať a uschovávať odo dňa zaslania životopisu až do ukončenia výberového konania, po ktorom budú osobné údaje neúspešných uchádzačov vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

úplné stredné odborné vzdelanie - odbor potravinársky

Vodičský preukaz

B

- výhodou je znalosť potravinárskych technológií a trendov vo výrobe piva
- technické zručnosti
- komunikatívnosť
- samostatnosť a flexibilnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť AGROSEV, spol. s r.o. sa zaoberá rastlinnou výrobou, chovom hovädzieho dobytka a oviec, výrobou mlieka, servisom, strojovými a dopravnými službami, betonárkou. Spoločnosti patrí aj Rezort Masarykov dvor*** - moderný trojhviezdičkový penzión ponúkajúci svoje služby návštevníkom regiónu Podpoľanie v malebnej obci Vígľaš. V areáli sa nachádza wellness, jazdecký areál s vlastnými koňmi, krytá jazdiareň a Predajňa u Masaryka.

Kontakt

ID: 3888349  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac