Upratovačka / Chyžná - Penzión Masarykov dvor 3*

AGROSEV, spol. s r.o.

Miesto práce
Vígľaš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
základna mzda 570 € + pohyblivá zložka mzdy 100 €, zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie a udržiavanie poriadku a čistoty v hosťovských izbách, verejných priestoroch (reštaurácia, lobby, kongresové miestnosti, WC ...) a iných prevádzkových priestoroch vrátane vonkajšieho okolia penziónu tak, aby stav zodpovedal hotelovým štandardom podľa triedy hotela.
V prípade nutnosti výpomoc v práčovni.
Práca v týždni aj cez víkendy v 2-zmennej prevádzke na 8 hodín.

Zamestnanecké stravovanie nad rámec zákona
Uniforma a jej čistenie
Wellness

Každý doručený životopis bude dôkladne posúdený. Žiaľ, nie je možné kontaktovať každého uchádzača o zamestnanie. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať, bola daná prednosť inému kandidátovi. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len kandidátov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti AGROSEV, spol. s r. o. na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu.“

Informácie o spracovaní osobných údajov pre záujemcov o zamestnanie:
- Vaše osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne zašlete; spracúvame za účelom výberu potencionálnych zamestnancov na konkrétnu pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate;
- príjemcami Vašich osobných údajov sú zamestnanci Prevádzkovateľa, ktorí sú na základe poverenia oprávnení spracúvať osobné údaje;
- Vaše osobné údaje nebudú postúpené tretej osobe;
- pri neúspešných uchádzačoch vo výberovom konaní na voľné pracovné miesto budú osobné údaje v zmysle interných predpisov zlikvidované;
- pri úspešných kandidátoch vo výberovom konaní na voľné pracovné miesto sa poskytnuté osobné údaje stanú súčasťou osobného spisu zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kultivovaný zjav a vystupovanie,
- ochota učiť sa nové veci a rešpektovať prevádzkové štandardy
- precíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
- chuť pracovať, pohyblivosť, dobrá kondícia
- systémovosť a samostatnosť,
- zodpovedný prístup k práci, lojálnosť
- prívetivosť a ochota
- časová flexibilnosť
- predchádzajúca skúsenosť s upratovaním výhodou

Spoločnosť AGROSEV, spol. s r.o. sa zaoberá rastlinnou výrobou, chovom hovädzieho dobytka a oviec, výrobou mlieka, servisom, strojovými a dopravnými službami, betonárkou. Spoločnosti patrí aj Rezort Masarykov dvor*** - moderný trojhviezdičkový penzión ponúkajúci svoje služby návštevníkom regiónu Podpoľanie v malebnej obci Vígľaš. V areáli sa nachádza wellness, jazdecký areál s vlastnými koňmi, krytá jazdiareň a Predajňa u Masaryka.
ID: 3689752  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základna mzda 570 € + pohyblivá zložka mzdy 100 €, zákonné príplatky