Recepčná - Penzión Masarykov dvor 3*

AGROSEV, spol. s r.o.

Miesto práce
Vígľaš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
625 EUR/mesiaczákladna mzda 625 € + pohyblivá zložka mzdy 40,-- € - 120,-- €, zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná doba - 12 hod.
Pracovná náplň zahŕňa:
- evidencia hostí v rezervačnom systéme
- prideľovanie izieb podľa požiadaviek hostí a aktuálnych voľných kapacít ubytovacieho zariadenia
- poskytovanie informácií a asistencia pri riešení vzniknutých problémov a sťažností
- zabezpečovanie telefonických a e-mailových rezervácií
- vystavovanie pokladničných dokladov za ubytovacie služby
- objednávanie doplnkových služieb (wellness, masáže, kone)
- výpomoc na rôznych akciách

- ubytovanie a stravovanie
- bezplatný wellness v stanovených termínoch

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti AGROSEV, spol. s r. o. na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu.“

Informácie o spracovaní osobných údajov pre záujemcov o zamestnanie:
- Vaše osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne zašlete; spracúvame za účelom výberu potencionálnych zamestnancov na konkrétnu pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate;
- príjemcami Vašich osobných údajov sú zamestnanci Prevádzkovateľa, ktorí sú na základe poverenia oprávnení spracúvať osobné údaje;
- Vaše osobné údaje nebudú postúpené tretej osobe;
- pri neúspešných uchádzačoch vo výberovom konaní na voľné pracovné miesto budú osobné údaje v zmysle interných predpisov zlikvidované;
- pri úspešných kandidátoch vo výberovom konaní na voľné pracovné miesto sa poskytnuté osobné údaje stanú súčasťou osobného spisu zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch, ekonomika, sociálna práca, regionálny rozvoj, humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- proklientská orientácia
- profesionálne vystupovanie
- dobré medziľudské a komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť, lojalita, pozitívny a proaktívny prístup k práci
- zvládanie konfliktných a stresových situácii
- prax a skúsenosti z hotelovej prevádzky 3* výhodou
- počítačové zručnosti: MS Office, Internet, znalosť hotelového a rezervačného systému Hores a Bookolo výhodou, Booking, rezervačné portály

Spoločnosť AGROSEV, spol. s r.o. sa zaoberá rastlinnou výrobou, chovom hovädzieho dobytka a oviec, výrobou mlieka, servisom, strojovými a dopravnými službami, betonárkou. Spoločnosti patrí aj Rezort Masarykov dvor*** - moderný trojhviezdičkový penzión ponúkajúci svoje služby návštevníkom regiónu Podpoľanie v malebnej obci Vígľaš. V areáli sa nachádza wellness, jazdecký areál s vlastnými koňmi, krytá jazdiareň a Predajňa u Masaryka.
ID: 2201135  Dátum zverejnenia: 10.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 625 EUR/mesiaczákladna mzda 625 € + pohyblivá zložka mzdy 40,-- € - 120,-- €, zákonné príplatky