Elektrikár

AGRORACIO, a.s.

Miesto práce
Agroracio, a.s., Športová, Senica
Termín nástupu
01.05.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobnej linky

- dlhodobé a stabilné zamestnanie
- výplata vždy do 14. dňa v mesiaci na Vašom účte
- pracovná doba podľa dohody od pondelka do piatka

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vašej žiadosti a životopisu na adresu spoločnosti, mailom, príp. info telefonicky na č. 034/651 0839
Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.
Radi by sme Vás informovali, že budeme odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elekrotechnik, elektromechanik

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

- Osvedčenie o spôsobilosti pracovníka na činnosť na
elektrických zariadeniach § 22 vyhl.
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

výroba priemyselných hnojív
ID: 3894302  Dátum zverejnenia: 18.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac