Elektrikár

Agropotravinárske družstvo Malčice

Miesto práce
Malčice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
8,5 EUR/hod.+ príplatky podľa ZP, výsledná mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a údržba síl a súvisiacich zariadení (sušička, čistička) a
ďalšie súvisiace práce,
- zabezpečenie bezporuchového chodu strojno-technologického
zariadenia,
- vykonávanie opráv a údržby, preventívnych prehliadok elektrozariadení a
káblových súborov,
- vykonávanie všetkých preventívnych činností pri zabezpečovaní
prevádzkyschopnosti výrobno-technických zariadení a zariadení
spoločných priestorov budov,
- vykonávanie kontroly chodu elektrozariadení.

- možnosť ubytovania,
- príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve,
- atraktívne odmeňovanie,
- zabezpečovanie kvalifikačného rastu (školenia),
- perspektíva dlhodobej spolupráce v rastúcej spoločnosti,
- možnosť osobného a odborného rastu.

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s Vaším životopisom, prosím, zasielať elektronicky na e-mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na: Agropotravinárske družstvo Malčice, 072 06 Malčice. Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Predpokladom je ukončené príslušné vzdelanie (elektrikár, elektrotechnik alebo iný príbuzný odbor), minimálne 3 roky praxe na pozícii elektrikár, manuálna zručnosť, znalosť práce s PC (najmä internet, e-mail) a vodičský preukaz skupiny B. Znalosť nemeckého jazyka výhodou.

APD Malčice je moderným poľnohospodárskym podnikom, zameraným na rastlinnú výrobu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3399540  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.