Можливість для людей з України

Skladník/Skladníčka

Agrona, spol. s r.o.

Miesto práce
Agrona, Žitná, Žilina
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiacDochádzkový príspevok, stravné lístky, príplatky za nadčasy, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskladnenie maloobchodných a veľkoobchodných skladových objednávok
Výdaj objednávok pre osobný odber
Vykonávanie kontroly skladových zásob
Príjem a spracovanie objednávok (vyloženie/označenie/uskladnenie podľa EAN kódov)
Dodržiavanie interných smerníc pre zásady bezpečnej práce.

Stabilné zamestnanie na základe pracovnej zmluvy
Práca takmer výlučne len v pracovné dni Po-Pia, 7:00-15:30
Flexibilná odmena pozostávajúca zo základného platu a systému odmeňovania
Dochádzkový príspevok, stravné lístky, príplatky za nadčasy, pracovná obuv/odev
Zamestnanecký príspevok pre 3. pilier
Komplexné zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

1

Dobré organizačné schopnosti
Kvalitné komunikačné schopnosti, precíznosť, čestnosť a zodpovednosť
Predošlé pracovné skúsenosti ako skladník výhodou
Pozitívny prístup k dosiahnutiu stanovených cieľov a motivácia pracovať.

Sme špecializovaný veľkoobchod pre záhradkárske potreby a záhradnú techniku. Agrona.sk je špecializovaný internetový záhradkársky obchod s najširšou ponukou potrieb pre záhradkárov a poľnohospodárov na internete. Už od roku 1994 sa zameriavame na predaj sortimentu, ktorý komplexne vyrieši všetky potreby pre Vašu záhradu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4031966  Dátum zverejnenia: 9.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac