Účtovníčka

Agromont Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Novozámocká, Nitra-Horné Krškany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 350 EUR/mesiac- prípadne dohodou, ktorá bude závisieť od skúseností a schopností kandidáta - 13.ty plat a príspevky na dovolenku vyplácané zo sociálneho fondu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie v podvojnom účtovníctve – samostatné spracovanie agendy

- zaistenie formálnej správnosti faktúr vrátane kontroly daňových náležitostí

- účtovanie došlých faktúr

- účtovanie interných dokladov

- účtovanie bankových výpisov

- účtovanie rezerv a časového rozlíšenia

- spracovanie agendy firemných poistiek a poistných udalostí

- zodpovednosť za kontrolu správnosti skladových účtov

- príprava podkladov k DPH priznaniu

- príprava podkladov k účtovnej závierke a spracovanie závierkových operácií a inventarizácia účtov

- príprava podkladov pre auditorov

- podpora vedúcej oddelenia pri účtovných a administratívnych činnostiach

- vedenie štatistík pre potreby manažmentu

- komunikácia s ostatnými oddeleniami

- osvojenie si agendy ostatných zamestnancov z účtovného oddelenia za účelom zastupiteľnosti

- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti s 30-ročnou tradíciou

- mzda vyplácaná v pravidelnom výplatnom termíne a vždy načas

- možnosť vzdelávania sa v anglickom jazyku zadarmo

- teambuildingy a firemné akcie, organizácia dňa rodiny pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

- príjemný pracovný kolektív a moderné pracovné prostredie

- sociálne benefity (svadby, pracovné a životné výročia)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

požadované skúsenosti so spracovaním viac druhov agend vrámci účtovníctva

Počet rokov praxe

4

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru

- skúsenosti s podv.účtovníctvom

- skúsenosť práce s Helios Inuvio veľkou výhodou

- znalosť účtovných a daňových zákonov

- ochota vzdelávať sa

Naša spoločnosť sa zaoberá projektovaním, dodávkami a montážou technologických zariadení, predajom náhradných dielov, doplnkových produktov a materiálov, dezinfekčných a čistiacich prostriedkov pre živočíšnu výrobu.
www.agromontnitra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Haulik
Tel.: +421377720141
E-mail: poslať životopis
ID: 4810360  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac