Vodič 12t vozidla

Agromont Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
816 - 1 800 EUR/mesiacMzda od 1200-1800 eur/mesiac brutto + diéty. Na základe odjazdených km. Priemer u našich vodičov je 1550 eur brutto/mesiac + diéty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava tovaru v rámci SK, jazda na 12t vozidle DAF, rok výroby 2019. ADR. nakládky a vykládky tovaru u zákazníkov.
1x mesačne 5-dňový turnus na východe Slovenska, zvyšok mesiaca sa vyráža z Nitry a rozvoz priemerne každý druhý pracovný deň.

• práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 30-ročnou
tradíciou
• 13.plat
• príspevky na dovolenku zo sociálneho fondu
• zabezpečenie kvalitného pracovného oblečenia a ochranných pracovných pomôcok
• firemné akcie, teambuildingy
• príjemný kolektív, férový prístup

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

4

• samostatnosť a proaktívny prístup
• príjemné vystupovanie
• ADR certifikát výhodou, nie podmienkou

Naša spoločnosť sa zaoberá projektovaním, dodávkami a montážou technologických zariadení, predajom náhradných dielov, doplnkových produktov a materiálov, dezinfekčných a čistiacich prostriedkov pre živočíšnu výrobu.
www.agromontnitra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4455783  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac