Pomocný technik údržby

Agromont Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri pravidelnej údržbe technologických liniek pre hovädzí dobytok na slovenských farmách.
Výkon práce je na poľnohospodárskych podnikoch vrámci SR.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 € podľa výkonu + cestovné náhrady

• Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti s 28 ročnou tradíciou.
• Mzda vyplácaná v pravidelnom výplatnom termíne a vždy načas.
• Práca v jednosmennej prevádzke.
• Pracovné oblečenie a ochranné pracovné prostriedky.
• Teambuildingy a firemné akcie.
• Príjemný pracovný kolektív a moderné pracovné prostredie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, pošlite nám Váš životopis s uvedenou pracovnou pozíciou.
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu a budú zaradení do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Manuálna zručnosť.
Zodpovedný prístup k práci.
Ochota cestovať.

Spoločnosť sa zaoberá projektovaním, dodávkami a montážou technologických zariadení, predajom náhradných dielov, doplnkových produktov a materiálov, dezinfekčných a čistiacich prostriedkov pre živočíšnu výrobu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Novozámocká 786/201
949 05 Nitra

Kontakt

ID: 3615425   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 € podľa výkonu + cestovné náhrady