Komplexný účtovník/účtovníčka

AGROMAČAJ a.s.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac-budú upresnené podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie účtovnej agendy 3 až 5 spoločností podľa platných zákonov a účtovných predpisov,
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr a interných dokladov,
- spracovávanie daňových výkazov a priznaní na DPH,
- vypracovávanie ročných účtovných závierok,
- spolupráca s audítormi a štátnymi orgánmi,
- aktualizácia a elektronická správa skladového hospodárstva,
- vedenie inventárneho majetku, pohybov majetku, inventarizácia,
- vypracovávanie ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel atď.),
- kontrola platieb, záväzkov a pohľadávok,
- zodpovednosť za mesačné závierky a reporting pre štátne orgány, štatistické výkazy

- možnosť vzdelávania a odborného rastu
- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie

Prosíme o zaslanie štruktúrovaného CV na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, dovolíme si však odpovedať tým, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- práca s programom Helios
- znalosť evidovania poľnohospodárskej produkcie, vedenia skladových zásob výhodou

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním zeleniny, výrobou, nákupom a predajom tovaru a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, v Maďarsku a Českej republike. Sme najväčším pestovateľom zemiakov, cibule a inej zeleniny na Slovensku.
Disponujeme najmodernejšou poľnohospodárskou technikou výrobcov John Deere, Claas, New Holland, Lemken, Väderstad, Agrifac, Manitou, Merlo a iných značiek špeciálnej techniky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4269841  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac