Mzdová účtovníčka

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Miesto práce
Výstavná 4, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné spracovanie mzdovej agendy zamestnancov podniku v zmysle platnej legislatívy
- Spracovávanie výkazov pre poisťovne a daňový úrad
- Prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov formou registračných listov do zdravotných poisťovní
- Vykonávanie prevodných príkazov pre úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy
- Výpočet, likvidácia a evidencia dávok za PN, OČR
- Ročné zúčtovanie daní
- Exekučné zrážky v zmysle platných predpisov

Perspektíva stáleho zamestnania, vzdelávanie, príspevok na 3. pilier dôchodkového zabezpečenia

Uchádzači, ktorí nebudú spĺňať požadované podmienky, nebudú zaradení do výberového konania.
Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť mzdových predpisov, zákona o sociálnom a zdravotnom poistení.
- 3 roky praxe v spracovaní mzdovej agendy
- znalosť a skúsenosti s prácou v mzdovom SW – ASSECO SPIN výhodou
- komunikačné zručnosti, schopnosť samostatne spracovať, analytické myslenie.
Na pohovor budeme volať záujemcov, ktorí spĺňajú predpísané kritériá.

V súčasnosti agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik patrí medzi najvýznamnejšie veľtržné a výstavnícke spoločnosti v SR od roku 1973. Poslaním podniku v oblasti výstavníctva je podporovať komunikáciu medzi spoločnosťami i podnikateľmi, s existujúcimi, a tiež potenciálnymi zákazníkmi na národnej aj medzinárodnej úrovni.
Výstavná činnosť je hlavne o vytváraní komunikačných príležitostí pre odbornú a laickú verejnosť, o poskytovaní priestorov na zábavu, kultúrne i spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Výstavná 4
94901 Nitra
ID: 3210076   Dátum zverejnenia: 9.10.2017