Servisný technik poľnohospodárskej techniky

AGROKOM - PLUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiac• pre uchádzačov BEZ PRAXE v odbore ponúkame pri nástupe základnú mzdu • pre uchádzačov s praxou min. 5 rokov v odbore ponúkame pri nástupe hornú hranicu mzdy • 13. plat • pohyblivá zložka mzdy podľa výkonu po zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záručný a pozáručný servis poľnohospodárskej techniky

• istota práce pri plnení si úloh až do dôchodkového veku
• po prvom roku pracovná zmluva na dobu neurčitú
• odborné zaškolenie
• kvalitné technické zázemie
• práca so špičkovou poľnohospodárskou technikou
• základná mzda + pohyblivá zložka závislá na kvalite odvedenej práce
• notebook
• služobné auto
• služobný mobilný telefón
• 13. plat

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba:
Pondelok - Piatok od 7:00 do 16:00

Životopis prosím zasielať emailom na adresu:

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
.NET - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vodičské oprávnenie typu B podmienkou, T veľkou výhodou
• samostatné riešenie úloh
• vzťah k manuálnej práci a k technickým odborom
• technické zmýšľanie
• zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, bezúhonnosť, slušné a profesionálne vystupovanie, manuálna zručnosť

Predaj a servis poľnohospodárskej techniky JOHN DEERE a KUHN

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3521351  Dátum zverejnenia: 4.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac