Obchodný zástupca pre predaj osiva a poradenstvo

AGROFINAL spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 EUR/mesiac1200 eur brutto + odmeny, diéty. Konkrétne platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj osiva v SR
odborné poradenstvo zákazníkom

služobný automobil
mobilný telefón
notebook
motivujúce ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- Zamestnanie v spoločnosti s perspektívnym rastom
- Miesto výkonu práce: západné Slovensko, poprípade podľa dohody
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- zaujímavé firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Znalosť poľnohospodárskeho odvetvia, prax v odbore vítaná.ýž/2lk,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- orientácia v odbore
- pozitívny prístup k práci

Spoločnosť AGROFINAL group s.r.o., zastupuje a rozvíja šľachtenie kukuríc, slnečníc, ciroku, sóje a repky, už viac ako 25 rokov. Jej súčasťou je aj spoločnosť CANDOR, s.r.o. vykonávajúca svoju činnosť na území SR.

Našim hlavným poslaním je podpora klientov a obchodných partnerov pri ich expanzii pomocou kompleného a sofistikovaného predajného systému a individuálnych služieb. Zameriavame sa na maximálnu efektivitu, zlepšenie ekonomických parametrov klientov a ich všeobecnú podporu.

Hlavné oblasti našej činnosti:

- Predaj, marketnig, zavádzanie nových hybridov a rozvíjanie trhu o špičkovú genetiku a šľachtenie, podporovanú odborným poradenstvom v portfóliu kukurice, slnečnice, ktoré bolo postupne doplnené o repku ozimnú, cirok a sóju.
- Výroba osív - množenie a balenie
- Dovoz a vývoz osív

Máme dohodobo záujem o rozšírenie našej pôsobnosti na stred, juh, juhovýchod a východ Slovenska.

www.candor.sk

Spoločnosť Agrofinal, s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
ID: 3179256  Dátum zverejnenia: 4.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac