Zootechnik - farma Březina u Mnichova Hradiště

AGROFERT, a.s.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
• Organizovat - řídit tým podřízených pracovníků
• Vedoucí zootechnik zodpovědný za určený úsek
• Plánovat pracovní směny a činnost podřízeným pracovníkům
• Sledovat, vyhodnocovat a motivovat činnost podřízených pracovníků
• Zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích
• Zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích
• Vést prvotní evidenci zvířat

Požadavky
• Znalost problematiky chovu zvířat výhodou
• SŠ/VŠ vzdělání příslušného směru výhodou
• Znalost velkochovu prasat výhodou
• Předchozí praxe výhodou
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
• Komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
• Schopnost pracovat s externími dodavateli a v teamu
• Spolehlivost
• Pečlivost

Co nabízíme
• Zajímavou pracovní příležitost v koncernové skupině
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
• Stravenky
• Příspěvky na zdraví
• Příspěvky na rekreaci
• Příspěvky na dopravu
• Příspěvky na penzijní / životní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• Práce na HPP
. Mzda 32- 40 000 Kč

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4148226  Dátum zverejnenia: 24.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc