Řidič /-ka sk. C / s ubytováním

AGROFERT, a.s.

Místo práce
Herink, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozjeďte to s námi ještě dnes!

Společnost PENAM, a.s., přijme nového kolegu či kolegyni na pozici řidič nákladního automobilu s řidičským oprávněním skupiny „C“, pro distribuci výrobků společnosti Penam – Pekárna Zelená louka, v obci Herink, okr. Praha-východ pro závozovou oblast ČECHY.

Co od vás očekáváme?

• řidičské oprávnění skupiny “C“
• platný profesní průkaz (pokud nemáte, umožníme Vám si jej dodělat) a digitální kartu
• praxe v řízení nákladních vozidel a znalosti v rozvozech zboží VÝHODOU
• časová flexibilita a fyzická zdatnost

Co nabízíme?

• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 10.000 Kč
• výplata celé mzdy vždy v termínu!
• nový vozový park IVECO s pravidelnými prohlídkami v autorizovaných servisech
• moderní výrobní závod s nakládkou přes rampu
• zázemí silné stabilní společnosti s perspektivou dlouhodobého zaměstnání
• pro mimopražské možnost UBYTOVÁNÍ a DOPRAVY ZDARMA
• před nástupem možnost EXKURZNÍ JÍZDY na zkoušku (ať vím, do čeho jdu)
• možnost zvýhodněného tankování PHM
• firemní oblečení a obuv, výrobky za zvýhodněné ceny a další

Zaměstnanecké benefity:

• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování (formou stravenek) a dopravu
• příspěvek zaměstnavatele na penzijní spoření
• zvýhodněné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky
• zajištěno pravidelné zákonné školení profesní způsobilosti 1x ročně (hrazeno firmou)
• věrnostní program a další bonusy

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím níže uvedeného odkazu. Během několika dní Vás budeme kontaktovat s podrobnostmi. Těšíme se na spolupráci!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3187694  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.