Ošetřovatel hospodářských zvířat milotice

AGROFERT, a.s.

Místo práce
Milotice, Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SPV Pelhřimov, a.s. - farma v Miloticích

Stabilní a prosperující společnost SPV Pelhřimov, a.s. koncernu AGROFERT hledá pro živočišnou výrobu na reprodukční a výkrmové farmě v Miloticích vhodného kandidáta na pozici OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

Farma v Miloticíchje moderní provoz s reprodukčním chovem prasnic a odchovem selat.

Pracovní náplň

Péče o prasnice a selata
Krmení prasnic a selat
Přesuny prasnic a selat v rámci farmy
Zajištění nakládky selat do přepravních vozidel
Ostatní práce spojené s reprodukčním chovem prasnic

Požadujeme

ochotu učit se novým věcem
samostatnost a spolehlivost
kladný vztah ke zvířatům
nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání - uchazeče zaučíme

Nabízíme

zajímavou práci ve stabilní a tradiční zemědělské firmě
hlavní pracovní poměr
motivační platové podmínky, měsíční, pololetní odměny a roční odměny
týden dovolené navíc
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
benefitní poukázky
místo výkonu práce farma Milotice
nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy

Ostatní informace

práce na plný úvazek
smlouva na dobu určitou
požadované vzdělání: základní, nebo vyšší
adresa místa výkonu práce: Dubňanská 592, Milotice

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3180227  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.