Vodič cisterny a nákladného vozidla

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Agrofarma, s.r.o., Červený Kameň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
7 - 9 EUR/hod.+ osobné ohodnotenie 1,00 eur/hod; + odmeny; + príplatky podľa ZP; + diéty ; Hrubý príjem od 1300 eur - do 2500 eur/mesiac. Možnosť úpravy mzdy podľa znalostí a odborných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu v potravinárskej výrobe spojenú s cestovaním (SR, ČR). Hlavnou pracovnou náplňou je :
- rozvoz tovaru nákladným vozidlom v potravinárskej výrobe
- dodržiavanie termínov nakládky a vykládky, voľbu optimálnych prepravných trás určí zamestnávateľ
- starostlivosť o zverené vozidlo, udržiavanie čistoty a dobrého technického stavu
- dodržiavanie opatrení a predpisov v súlade s platnou legislatívou
- zvoz mlieka cisternou (15 000 - 20 000 litrov) (cestovanie SR, ČR)

- dochádzkový bonus 100 eur/mes.
- ponuka z vlastnej výroby syrov, masla, bryndze na pracovisku
- teambuilding aktivity (letný, zimný)
- darčekové poukážky na nákup v podnikovej predajni
- vzdelávanie zamestnancov
- wellness a masáže (Hotel Jason Vršatské Podhradie)
- nákup palivového dreva za výhodnejšie ceny
- nákup mäsa (jahňatá, divina) za výhodnejšie ceny

Informácie o výberovom konaní

Doklady potrebné k práci vodiča:
- kvalifikačná karta vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť,
- manuálna zručnosť ,
- pracovitosť,
- zodpovednosť,
- technická gramotnosť,
- orientačný zmysel

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4818144  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.