Koordinátor mäsovej výroby

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacÚprava mzdy možná v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača; + osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe + odmeny závisiace od dosiahnutia pracovných výsledkov zamestnanca a podľa ekonomických ukazovateľov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za rozvoj a koordináciu obchodu s mäsovou výrobou (farmárske zvieratá, divina);
- riadenie prevádzky bitúnok (Púchov, Červený Kameň); organizácia, kontrola výrobných procesov a procesov kvality;
- zaisťovanie výkupu farmárskych zvierat, výkup diviny z okolitých poľovníckych združení, ich dopravu, kompletné spracovanie na prevádzkach rozrábky;
- spolupráca so Štátnou veterinárnou správou a ďalšími kontrolnými orgánmi; komunikácia s dodávateľmi zvierat;
- spolupráca s farmami , s obchodným oddelením a dopravou;
- zodpovednosť za správne vedenie dokumentácie pre nákup, prepravu, porážanie, spracovanie a predaj mäsových produktov;
- zodpovednosť za kontrolu hygieny a sanitácie prevádzky;
- monitorovanie a implementácia novej legislatívy súvisiacej s prevádzkou.

- práca v stabilnej firme
- možnosť implementovať vlastné myšlienky
- výhodná cena palivového dreva a mäsa (jahňatá, divina)
- veľkonočné a vianočné poukážky
- ponuka z mliekarenskej výroby na pracovisku (syr, maslo, mlieko, bryndza)

Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame Vám dlhodobú prácu v neustále rastúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu viac ako 25 rokov.
V prípade záujmu nám pošlite CV a súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, veterinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť
flexibilita
chuť pracovať
ochota učiť sa nové veci

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4169175  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac