Syrár (Senior/Junior) - pracovník mliekarne (Mliekareň Červený Kameň)

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Agrofarma, s.r.o., Červený Kameň
Termín nástupu
ihneď
4,5 - 6 EUR/hod.SYRÁR SENIOR - základ 6,00 eur/hod. + osobné ohodnotenie 15% zo základu ; SYRÁR JUNIOR - základ 4,50 eur/hod. + osobné ohodnotenie 15% zo základu ; + príplatky podľa ZP a odmeny závisiace od dosiahnutia pracovných výsledkov zamestnanca a podľa ekonomických ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavanie predpísaného technologického postupu
- obsluha strojov, zákvasníkov, výrobníkov
- manipulácia s mliekom, spracovaním syreniny, pasterizácia surového mlieka
- dodržiavanie časového plánu pre jednotlivé výrobky
- zodpovednosť za čistotu zariadení a pracoviska
- manipulácia s výrobkami

dochádzkový bonus (100,00 eur/mes.)
ponuka z vlastnej výroby syrov, masla, bryndze na pracovisku
firemné akcie
veľkonočné a mikulášske poukážky
vzdelávanie zamestnancov
nákup palivového dreva za výhodnejšie ceny
nákup mäsa (jahňatá, divina) za výhodnejšie ceny

Informácie o výberovom konaní

nepretržitá prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- dodržiavanie hygienických predpisov
- platný preukaz pracovníka v potravinárstve
- zodpovednosť
- chuť pracovať
- samostatnosť
- fyzická zdatnosť

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3990274  Dátum zverejnenia: 22.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.