Hlavný účtovník

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Červený Kameň
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 700 EUR/mesiacod 1500,-- EUR. (Finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti,
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie,
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok a majetku,
- vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva,
- zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierky,
- príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva,
- sledovanie zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch, kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH
- spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy,
- vypracovávanie analýz a správ pre vedenie spoločnosti,
- riadenie, kontrolovanie a motivácia tímu účtovníkov.

- práca v stabilnej firme
- práca v mladom kolektíve
- možnosť implementovať vlastné myšlienky
- občerstvenie a ponuka vlastnej výroby syrov na pracovisku

Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame Vám dlhodobú prácu v neustále rastúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu 25 rokov.
V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj CV.
Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť spracovania komplexnej účtovnej agendy
- znalosť účtovných a daňových predpisov
- schopnosť aktívne riešiť problémy
- ochota učiť sa nové veci

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3803891  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 700 EUR/mesiacod 1500,-- EUR. (Finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností)