Pracovník obsluhy ČOV

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Červený Kameň
Termín nástupu
ihneď
3,5 - 4 EUR/hod.3,50 eur/hod. + prémia od 0,55 eur - do 1,00 eur/hod. (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a skúseností) + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správne fungovanie čističky odpadových vôd,
- obsluha a pravidelná údržba technologických zariadení ČOV,
- kontrola prítoku splaškových odpadových vôd a technologických odpadových vôd,
- čistenie a údržba odtokových žľabov, šácht a kanalizácie
- kontrola činnosti kompresorov, čerpadiel, dávkovacích čerpadiel, elektromotorov,
- zabezpečiť odber vzoriek odpadových vôd,
- evidencia prevádzkového denníka, kniha revízií, zmien a opráv,
- celoročná údržba areálu spoločnosti (kosenie, sneh...)
- pomocné práce podľa požiadaviek nadriadeného

dochádzkový bonus
občerstvenie a ponuka vlastnej výroby syrov na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3803824  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 - 4 EUR/hod.3,50 eur/hod. + prémia od 0,55 eur - do 1,00 eur/hod. (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a skúseností) + príplatky podľa ZP