Údržbár (Mliekareň Červený Kameň)

AGROFARMA, spol. s r. o. Červený Kameň (okres Ilava)

Miesto práce
Červený Kameň
Termín nástupu
asap
základná hodinová mzda: 4,50 EUR/hod., prémie 0-1,--/hod. EUR, príplatky, dochádzkový bonus 100,--, individuálne prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budov a zariadení
vykonávanie údržby a revízií výrobných a technologických zariadení, odstraňovanie zistených porúch a nedostatkov
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení, zaistenie a zabezpečenie funkčnosti týchto zariadení
- opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy
- ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik elektronických zariadení

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť
- samostatnosť
- ochota učiť sa
- flexibilita
- chuť pracovať
- trpezlivosť

Sme stabilná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou mliekarenských výrobkov (maslo, syr, bryndza ....), poľnohospodárskou výrobou, chovom oviec, lesníctvom a spracovaním dreva.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3584906  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná hodinová mzda: 4,50 EUR/hod., prémie 0-1,--/hod. EUR, príplatky, dochádzkový bonus 100,--, individuálne prémie