Agronóm

Agrodružstvo OPZ

Miesto práce
Oravská Poruba
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ročné plánovanie prác, nákladov a výnosov plodín, ako aj zisku

- manažovanie rastlinnej výroby
- plán a optimalizácia použitia hnojív, chemikálií
- úzka spolupráca s mechanizačným úsekom
- pripravovanie osevných postupov poľnohospodárskych plodín
- sledovanie aktuálnej pôdohospodárskej legislatívy
- vypracovať/kontrolovať a podávať hlásenia na orgány kontroly a podpory (ÚKSÚP, PPA)
- agronomickú evidenciu
- zber a analýza dát
- kontrola a vyhodnocovanie výkonu zamestnancov prostredníctvom GPS
- riadenie a organizovanie práce zamestnancov na úseku rastlinnej výroby, mechanizácie a skladovania
- vyhodnocovanie a riešenie technických problémov pri výrobe, údržbe a skladovaní
- práca v programe GSAA a SKEAGIS

- auto

- mobilný telefón
- počítač
- motivačný mzdový systém (čiastka uvedená v inzeráte nie je smerodajná a nezohľadňuje individuálne schopnosti, kvalitu a skúsenosti kandidáta)
- poskytujeme zazemie v stabilnej spoločnosti
- umožňujeme dlhodobé uplatnenie a rast
- pracovné nástroje a technológie zodpovedajú požiadavkám súčasnej doby
- otvorenosť a flexibilita vo vzťahu k inováciám v odvetví i v práci zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Potrebná prax minimálne 5 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore: poľnohospodárstvo (rastlinná výroba, agronómia)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Skeagis - Pokročilý
GSAA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť

- zodpovednosť, dôslednosť
- dobré organizačné schopnosti, komunikatívnosť
- flexibilita a cieľavedomosť
- vysoký morálny a etický kredit
- práca s počítačom

Družstvo, ktoré sa zaoberá chovom hovädzieho dobytku a rastlinnou výrobou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eliška Hradec Chomisteková
Tel.: +421908601287
E-mail: poslať životopis
ID: 4809575  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac