Reagujte bez životopisu

Pomocný mechanizátor

AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Miesto práce
Dubník-Dvor Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacUvedená výška mzdy je určená na skúšobnú dobu, po nej sa v prípade splnených očakávaní brutto mzda zvyšuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podiel na riadení prác rastlinnej výroby – pripravenosti strojového parku
- zabezpečenie údržby a opráv poľnohospodárskej mechanizácie, strojných zariadení v spolupráci s hlavným mechanizátorom
- zabezpečenie kompletnej evidencie poľnohospodárskej mechanizácie a strojných zariadení
- vedenie evidencie pracovných výkazov
- plnenie úloh a cieľov spoločnosti na úseku mechanizácie rastlinnej výroby
- nahlásenie strojov na údržbu podľa spotreby a stavu motohodín a prevádzkových kvapalín
- evidencia technických preukazov, technickej a prevádzkovej dokumentácie strojov
- doprovod strojov na polia a z polí
- zabezpečenie opráv strojov a náradia po ukončení sezónnych prác

- Príležitosť na osobný a profesijný rast
- Odborné školenia
- Služobný automobil, telefón a notebook
- Pohyblivá pracovná doba po dohode s vedúcim
- Mladý pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stabilná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v poľnohospodárstve, zaoberajúca sa s rastlinnou a živočíšnou výrobou

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4474664  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac