Manažér výroby

TAMI GROUP

Miesto práce
Cabajská 10, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 2 210 EUR/mesiacFinálna mzda bude s prihliadnutím na odbornosť a skúsenosti kandidáta upresnená pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie celého výrobného úseku
- zodpovednosť za plnenie plánu výroby
- zodpovednosť za kvalitu vyrábaných výrobkov
- zodpovednosť za inováciu vyrábaných produktov
- zodpovednosť za kompletnosť a aktuálnosť technologickej a výrobnej dokumentácie
- zodpovednosť za efektivitu a optimalizáciu pracovnej sily vo výrobnom procese
- zodpovednosť za efektívne využívanie surovín, dodržiavanie stanovených receptúr
- zodpovednosť za plánovanie výrobného procesu a komplexné výrobné analýzy
- zodpovednosť za návrh a realizáciu stratégie technologického rozvoja spoločnosti

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť podieľať sa na rozvoji a smerovaní spoločnosti
- firemný mobil, notebook, auto

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, technológia mlieka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov praxe v oblasti riadenia procesov výroby

analytické myslenie
organizačné schopnosti
komunikatívnosť
spoľahlivosť
cieľavedomosť
odolnosť voči stresu

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4031930  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 210 EUR/mesiac