Robotník mliekárenskej výroby

TAMI GROUP

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
572 - 950 EUR/mesiac520 eur + 10 % prémie + príplatky nad rámec Zákonníka práce + mimoriadne odmeny 2-krát ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce vo výrobe, senzorická kontrola zabalených výrobkov, odoberanie výrobkov z pásu, ukladanie na paletu, udržiavanie poriadku a vykonávanie čistenia priestorov na pracovisku. Pracovné zmeny sú 12-hodinové.

- dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti
- mzda vždy načas
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- mimoriadna odmena 2x ročne
- stravovanie zabezpečené (teplý obed za 0,50 eur)
- zamestnanecká zľava pri nákupe výrobkov + ďalšie benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore potravinárstvo výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zdravotná spôsobilosť (platný zdravotný preukaz)
samostatnosť, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na zmeny

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3640187  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 572 - 950 EUR/mesiac520 eur + 10 % prémie + príplatky nad rámec Zákonníka práce + mimoriadne odmeny 2-krát ročne