Obchodný manažér Profi pre Slovensko

AGRO CS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 100 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pravidelné návštevy u zákazníkov, vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie zmlúv
-poskytovanie obchodného servisu a poradenstva zákazníkom
-komunikácia s obchodnými partnermi v oblasti profesionálneho predaja tovaru pre realizátorov
 záhrad, pestovania plodín, ovocia a zeleniny, udržiavanie trávnikov
-vedenie obchodnej agendy v CRM
-akvizičná činnosť, monitoring trhu a konkurencie
-dosahovanie cieľov a výsledkov
-starostlivosť o zákazníkov
-organizovanie obchodného procesu, určovanie priorít na základe požiadaviek
-reporting, riešenie reklamácií

- práca v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v príjemnom dynamickom kolektíve
- 13.plat
- program vzdelávania, možnosť kariérneho rastu
- firemné teambuildingy
- doplnkové benefity pre zamestnancov, ako napr. projekt zdravia
- projekt naturálnych odmien a ďalšie zamestnanecké zľavy na produkty AGRO CS Slovakia
- firemné darčeky pri životných a pracovných jubileách, školské potreby pre školopovinné deti
  zamestnancov
- možnosť podieľať sa na rozvoji spoločnosti prostredníctvom projektu ,, Dobrý nápad "
  s možnosťou získať finančnú odmenu za najlepší nápad roka vo výške 2 000 EUR
- flexibilný pracovný čas
- práca z domu - Homeoffice podľa dohody s nadriadeným pracovníkom
- firemné vozidlo aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

agronomické, záhradníctvo, poľnohospodárstvo, obchodné, záhradná architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-vysoké pracovné nasadenie, lojálnosť, komunikatívnosť
-obchodné zručnosti, strategické myslenie, schopnosť sebamotivácie

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre pestovanie a záhradné realizácie. Realizátor a líder predaja produktov v celej strednej Európe .
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Pathoóvá
Tel.: +421915986550
E-mail: poslať životopis
ID: 4815166  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac