Ekonóm - analytik

AGRO CS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Dravce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 470 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- controling a spracovanie priebežných a koncoročných uzávierok hospodárenia vybraných spoločností patriacich do skupiny AGRO CS

- monitoring vybraných ukazovateľov a spracovanie analýz o vývoji vybraných spoločností patriacich do skupiny AGRO CS

- plánovanie a projekcia, hodnotenie zavedenia nových investičných projektov

- spracovanie kalkulácií výrobkov, rozpracovanej výroby a činností vykonávaných v spoločnosti,

- vedenie a správa transferovej dokumentácie

- vedenie evidencie DHM spoločnosti

​- práca v úspešnom dynamickom kolektíve
​- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
​- 13.plat
​- program vzdelávania
​- firemné teambuildingy
​- projekt zdravia
​- rôzne benefity pre zamestnancov
​- zamestnanecké zľavy na produkty AGRO CS
​- projekt naturálnych odmien – produkty AGRO CS v stanovenej hodnote na rok zdarma
​- firemné darčeky​

Informácie o výberovom konaní

-prax na uvedenej pozícii výhodou

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomika

Počet rokov praxe

1

-účtovná legislatíva

-schopnosť logického a analytického myslenia

-časová flexibilita

-komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

-lojálnosť

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre pestovanie a záhradné realizácie. Realizátor a líder predaja produktov v celej strednej Európe .
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4800375  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac