Pracovník IT

AGRO CS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Dravce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ prémiová zložka, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a údržba koncových PC staníc a ich príslušenstva + SW, podpora ich užívateľov
- komunikácia s dodávateľmi HW/SW, zariaďovanie opráv HW, zabezpečovanie nového drobnejšieho HW
- základná správa serverov / Windows, SQL, Exchange, Active Directory /prvkov siete,
zálohovacích systémov, diskových polí / postupne po zaučení/
- základná administratíva / nové verzie, práva/ ERP systému vrátane nadväzujúcich systémov

- práca v úspešnom dynamickom kolektíve
- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť práce s modernými IT technológiami, možnosť učiť sa a rásť v odbore
- 13.plat
- firemné teambuildingy
- firemný notebook, firemný mobil
- zamestnanecké zľavy na produkty AGRO CS
- projekt naturálnych odmien – produkty AGRO CS v stanovenej hodnote na rok zdarma
- firemné darčeky

Informácie o výberovom konaní

Výhody pri výberovom konaní:
- motivačný list
- znalosť práce v Active Directory a práce s Windows Server
- znalosť IS QAD CRM Leonardo
- vedomosť čo je IP, DMZ, DHCP, FTP, IHT, ICMP, TCP/IP, port, RDP, FW
- prax v používaní príkazových riadkov vo Windowse a Linuxe, drobnom skriptovaní, v zostavovaní SQL požiadavky
- praktická znalosť a zručnosť základnej správy serverov:
MS Windows Server 2012, 2016
MS SQL server 2012, 2014
MS Exchange server 2016
- znalosť a skúsenosť správcovskej práce s antivírusovým systémom Kaspersky
- znalosť a skúsenosť s virtualizáciou serverov /VMWare/ a zálohovaním Veeam

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- vysoké pracovné nasadenie, lojalita
- orientácia v hardware a praktické zručnosti s ním / PC, príslušenstvo,servery, prvky siete, mobilné telefóny/
- praktická znalosť a zručnosť práce s operačnými systémami PC na správcovskej úrovni /Windows 7, Windows 10/, s MS Office a ďalším bežným SW
- spoľahlivosť a samostatnosť
- flexibilita, dôslednosť, diskrétnosť
- organizačné schopnosti
- dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresovým situáciám
- ochota a aktívna snaha vzdelávať sa v odbore
- aktívne vodičské skúsenosti
-anglický jazyk na bežnej technickej úrovni / potrebný najmä na správu serverov, vyhľadávanie riešení na internete, v dokumentoch, návodoch, príležitostne na komunikáciu so zahraničným dodávateľom/

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre pestovanie a záhradné realizácie. Realizátor a líder predaja produktov v celej strednej Európe .
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4380124  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac