Obchodný zástupca pre západné Slovensko

AGRO CS Slovakia, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiacZákladná mzda + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o kľúčových zákazníkov v zverenom regióne
- Zodpovednosť za rozvoj a realizáciu obchodnej stratégie a obchodných aktivít v regióne
- Zodpovednosť za dosahovanie stanovených parametrov obchodu /plán predaja/,
zodpovednosť za dosahované výsledky
- Vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie zmlúv
- Komunikácia s obchodnými partnermi,poskytovanie obchodného servisu a poradenstva pre klientov
- Starostlivosť o zákazníkov v regióne
- Práca s predajným miestom u zákazníkov v osobnej zodpovednosti
- Akvizičná činnosť, identifikovanie príležitostí na rozvoj
- Monitoring trhu a konkurencie
- Pravidelné návštevy u zákazníkov
- Vedenie obchodnej agendy a reporting v CRM

• Práca dynamickom kolektíve
• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Program vzdelávania, riadený program zaškolenia
• Firemné akcie
• Firemný telefón aj na súkromné účely - hovory v SK
• Firemné auto Škoda Fabia aj na súkromné účely
• Projekt zdravia – príspevok na zdravé potraviny 50 eur / mesačne
• Flexibilný pracovný čas
• Práca z domu - Homeoffice podľa dohody s nadriadeným pracovníkom
• Zamestnanecké zľavy na produkty AGRO CS
• Projekt naturálie – produkty AGRO CS v hodnote 84 EUR/ rok zdarma
• Firemné darčeky

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícii regionálneho obchodného manažéra alebo obchodného zástupcu

Počet rokov praxe

2

• preukázateľné referencie
• skúsenosti s budovaním a vedením tímu
• vysoké pracovné nasadenie, lojalita
• strategické a analytické myslenie, schopnosť sebamotivácie a motivácie druhých
• komunikatívnosť, obchodné vyjednávanie

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre pestovanie a záhradné realizácie. Realizátor a líder predaja produktov v celej strednej Európe .
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4271989  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac