Obchodný manažér Profi pre Slovensko

AGRO CS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+motivačná prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečenie obchodných činností pre segment pestovateľský program
-komunikácia s obchodnými partnermi
-starostlivosť o zákazníkov
-akvizičná činnosť
-monitoring trhu a konkurencie
-poskytovanie obchodného servisu a poradenstva pre zákazníkov
-vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie zmlúv
-pravidelné návštevy u zákazníkov
-vedenie obchodnej agendy
-riešenie reklamácií
-reporting

-práca v mladom kolektíve
-zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
-program vzdelávania
-firemné akcie
-firemný telefón aj na súkromné účely - hovory v SK
-firemné auto Škoda Fabia aj na súkromné účely
-projekt zdravia
-flexibilný pracovný čas
-práca z domu - Homeoffice 2x mesačne
-zamestnanecké zľavy na produkty AGRO CS
-projekt naturálie - produkty AGRO CS v stanovenom objeme na rok
-firemné darčeky

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

agronomické, záhradníctvo, poľnohospodárstvo, obchodné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-preukázateľné referencie
-vysoké pracovné nasadenie, lojalita
-strategické a analytické myslenie, schopnosť sebamotivácie
-komunikatívnosť, obchodné vyjednávanie

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre záhradné realizácie a ostatného doplnkového sortimentu
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3511527  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac