Oblastný obchodný manažér/zástupca pre východné Slovensko

AGRO CS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € + motivačná premiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za rozvoj a realizáciu obchodnej stratégie a obchodných aktivít
- Zodpovednosť za dosahovanie stanovených parametrov obchodu , zodpovednosť za dosahované výsledky
- Komunikácia s obchodnými partnermi
- Starostlivosť o zákazníkov v regióne
- Práca s predajným miestom u zákazníkov v osobnej zodpovednosti
- Akvizičná činnosť
- Monitoring trhu a konkurencie
- Poskytovanie obchodného servisu a poradenstva pre klientov
- Vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie zmlúv
- Pravidelné návštevy u zákazníkov
- Vedenie obchodnej agendy
- Reporting

• Práca v mladom dynamickom kolektíve
• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Program vzdelávania
• Firemné akcie
• Firemný telefón aj na súkromné účely – hovory v SK
• Firemné auto Škoda Fabia aj na súkromné účely
• Projekt zdravia – príspevok na zdravé potraviny 50 eur / mesačne
• Flexibilný pracovný čas
• Práca z domu - Homeoffice podľa dohody
• Zamestnanecké zľavy na produkty AGRO CS
• Projekt naturálie – produkty AGRO CS v hodnote 84 EUR/ rok zdarma
• Firemné darčeky

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected], tel.č.:+421915805225

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• prax min. 2 roky na pozícii regionálneho obchodného manažéra
• preukázateľné referencie
• vysoké pracovné nasadenie, loajalita
• strategické a analytické myslenie, schopnosť sebamotivácie
• komunikatívnosť, obchodné vyjednávánie

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre pestovanie a záhradné realizácie. Realizátor a líder predaja produktov v celej strednej Európe .
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3308171  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € + motivačná premiová zložka