Finančný účtovník

AGRO CS Slovakia, a.s.

Miesto práce
miesto výkonu práce Veľké Dravce, okres Lučenec
Termín nástupu
02.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie účtovných dokladov:
- bankových výpisov
- zápočtových listov
- došlých faktúr
Vedenie evidencie nárokov bonusov a skont pre odberateľov
Výkon činností súvisiacich s evidenciou, odsúhlasovaním a vymáhaním pohľadávok

- stabilné zamestnanie v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- 13. plat
- naturálna odmena
- zľava na nákup produktov spoločnosti
- príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu je možný ihneď, resp. od 2.1.2018.
Miesto výkonu práce je vo Veľkých Dravciach.
Životopisy posielajte na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- systémové a organizačné schopnosti
- spoľahlivosť
- koncepčnosť
- samostatnosť
- precíznosť
- komunikatívnosť
- časová flexibilita

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre záhradné realizácie a ostatného doplnkového sortimentu
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3258718  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou