Referent predaja Profi

AGRO CS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Dravce - miesto výkonu práce, okres Lučenec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem objednávok
- vystavovanie expedičných dokladov (fakturácia)
- vybavovanie reklamácií
- komunikácia so zákazníkmi
- cenové ponuky pre PROFI trh
- administratívne a asistentské práce pre manažéra PROFI

Informácie o výberovom konaní

Vaše ponuky posielajte mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

presnosť, samostatnosť, schopnosť logického myslenia, flexibilita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, aktívna znalosť maďarského jazyka

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre pestovanie a záhradné realizácie. Realizátor a líder predaja produktov v celej strednej Európe .
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3257461  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou