Manažér výroby a predaja biomasy

AGRO CS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € + motivačná premiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov v oblasti biomasy
- vyhľadávanie nových zdrojov surovín
vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
- monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja
- koordinovanie výroby a dodávku energetickej biomasy v súlade s uzavretými kúpnymi zmluvami

-zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
-firemné akcie
-projekt zdravia a ďalšie benefity zo sociálneho fondu
-zamestnanecké zľavy na produkty AGRO CS
-projekt naturálie - produkty AGRO CS v hodnote 84 EUR/ rok zdarma
-firemné darčeky
-mobilný telefón
-firemné vozidlo
-notebook

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected], tel.č.:+421915805225

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 rokov

zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, časová flexibilita
znalosť anglického jazyka vítaná

Nadnárodná spoločnosť - výrobca a distribútor rašelinových substrátov, kôrových mulčov, rôznych druhov hnojív, trávnych osív, dekoračných materiálov pre záhradné realizácie a ostatného doplnkového sortimentu
www.agrocs.sk

Spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovom sídle prevádzkovateľa http ://www.agrocs.sk/.Kontakt na zodpovednú osobu: [email protected]

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1583900  Dátum zverejnenia: 6.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € + motivačná premiová zložka