Logo Agrio postrekovače, s.r.o.

Servisno-obchodný pracovník

Agrio postrekovače, s.r.o.

Miesto práce
Ludanice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ prémie do 20% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávaš servis a opravy poľnohospodárskej techniky
  • Záručný a pozáručný servis
  • Testovanie postrekovacej techniky
  • Objednávaš náhradné diely potrebné pre servis a opravy
  • Preberáš tovar a vydávaš náhradné diely z nášho skladu
  • Navštevuješ zákazníkov, ponúkaš im náhradné diely a stroje
  • Staráš sa o skladové hospodárstvo a jeho riadenie
  • Budeš obsluhovať stroje a zariadenia potrebné pre tvoju prácu
  • Ďalšie možné úlohy zahŕňajú administratívne práce, ako napríklad vedenie záznamov
  • Typický deň na pozícii Servisno-obchodný pracovník môže zahŕňať servisné práce u zákazníkov, riadenie skladu, komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi a administratívne práce
  • Typická pracovná doba pre pozíciu Servisno-obchodný pracovník je 8 hodín denne, od pondelka do piatku

  • Získate ročnú odmenu za hospodársky výsledok.
  • Máte nárok na príplatok na stravovanie.
  • Máte jednosmennú prevádzku, takže si môžete naplánovať svoj voľný čas.
  • Získate skúsenosti v oblasti servisu a obchodu.
  • Pracujete v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

A, B, C, T

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

  • Zručnosť v oblasti servisu a predaja
  • Pracovná flexibilita a ochota cestovať
  • Komunikatívnosť a schopnosť jednať so zákazníkmi
  • Znalosť práce s PC
  • Organizačné a plánovacie schopnosti
  • Tímová spolupráca a spolupráca s nadriadenými

Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom postrekovacej techniky. Naša materská spoločnosť vznikla v roku 1993 a od svojho vzniku sa špecializuje na výrobu a predaj techniky na ochranu rastlín. Ponúkame širokú paletu návesných, nadstavbových a samochodných postrekovačov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4850704  Dátum zverejnenia: 10.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac