Obchodný zástupca

AGRA, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac+ provízie z predaja + podiel zo zisku firmy, 13. a 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj poľnohospodárskej a stavebnej techniky, budovanie nových vzťahov a udržiavanie stálych zákazníkov.

Zaškolenie, podpora a priebežné vzdelávanie
Práca s originálnymi produktami + benefity firmy
Zázemie stabilnej spoločnosti
Služobné auto
Služobný notebook a telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Obchodné zručnosti, chcieť sa učiť nové veci, etika a zodpovednosť, ochota denne cestovať, prax v oblasti obchodu a predaja so zameraním na strojárstvo alebo poľnohospodárstvo vítaná.

Spoločnosť AGRA, s.r.o. vznikla v roku 1998 , zaoberá sa dovozom a predajom strojov pre poľnohospodárstvo, stavebníctvo a komunálnu sféru, predajom náhradných dielov a servisom. Zastupujeme viacerých významných zahraničných dodávateľov. So svojím obchodným sortimentom a prístupom požiadavkám k zákazníkom si spoločnosť vybudovala pevné miesto na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3971058  Dátum zverejnenia: 25.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac