Vedúci výroby

AGORA Solar a. s.

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie výroby
• Koordinácia prijatých objednávok a materiálového zabezpečenia
• Riadenie a kontrolovanie práce podriadených na základe výrobného
plánu
• Rýchle riešenie vzniknutých problémov v priebehu výroby
• Vedenie a kontrolovanie požadovanej dokumentácie
• Zabezpečovanie dodržiavania pracovných postupov, nariadení,
požiadaviek na kvalitu, ochranu zdravia a bezpečnosti práce

• Strava/stravné lístky
• Vianočný príspevok
• Mobilný telefón neobmedzene aj na súkromne účely
• Bezplatné nabíjanie elektro dopravných prostriedkov na firemných
nabíjačkách
• Mesačné prémie 0-25% z hrubej mzdy podľa plnenia mesačného
plánu a dochádzky.
• Trinásty plat pri splne ročného plánu spoločnosti.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

spoľahlivosť, samostatnosť a predvídavosť v rozhodovaní, dôslednosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, lojálnosť so zamestnávateľom, cieľavedomosť, tímová práca

Spoločnosť na výrobu solárnych panelov s prevádzkou vo Vranove nad Topľou.
ID: 4398056  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac