Можливість для людей з України

Jr. Konštruktér, Jr. Mechanical Engineer, Jr. Design Engineer, Jr. Strojný inžinier, Viaceré pozície: Junior, Študent Prax, Brigádnik, Stáž Internship

AGO Team s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
2024 Dohodou / Mutual Agreement based on your availability
500 - 1 000 EUR/mesiacDohodou / Part time / Full time / Based on your Skills, Qualifications, and Knowledge

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▢ Hladáme konštruktérov - nových kolegov pre projekty v oblasti konštrukcie dopravníkov a dopravníkových systémov pre spracovatelský priemysel
▢ Práca na konštrukcii dopravníkových systémov a rôznych dopravníkov pre papierenský spracovatelský priemysel a prepravu nerastných surovín
▢ Zhromaždovanie špecifikácií a informácií od obchodného partnera pre vypracovanie komplexných inžinierskych projektov vrátane produktov, castí a komponentov
▢ Konštrukcie, kalkulácie a projektovanie za pomoci pocítacového kresliaceho CAD softvéru
▢ Vypracovanie konštrukcných plánov, modelov, kusovníkov pre jednotlivé projekty dopravníkových systémov podla špecifikácií od klienta
▢ Riešenia špecifických konštrukcných a dizajnérskych problémov
▢ Detailné kreslenie podla požiadaviek a špecifikácií
▢ Vypracovanie výkresovej dokumentácie urcenej do výroby
▢ Dodržiavanie platných technických noriem pri vytváraní dokumentácie

-- Naše požiadavky --
▢ Technické vzdelávanie smeru - strojárstvo
▢ Skúsenosti s prácou v CAD
▢ Ochota sa ucit
▢ Analytické myslenie
▢ Tímová spolupráca
▢ Orientácia na detail
▢ Flexibilita, spoľahlivosť

▢ Pracovné úlohy s dobrými príležitostami pre Váš rozvoj v technologicky zaujímavom prostredí a dobrou pracovnou klímou
▢ Dalšie permanentné vzdelávanie zamestnancov je samozrejmostou

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesijný životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku spolu s motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavia záujem o pracovnú pozíciu. Ohľadom osobného stretnutie budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Global Mechanical Engineering
AGO has served in the Engineering services sector for more than 20 years. The AGO office is located in Bratislava, Slovakia and with partnership offices in Brno-Czech Republic. Apart from permanent offices we have developed strategic partner relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Engineering services: Integration/hybrid on-site or off-site solutions. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements, we have developed tailor made professional IT solutions supporting our Engineering solutions.
ID: 4777023  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac