DevOps Engineer

Agnostix, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
110 000 - 170 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Máte chuť pracovat na inovativních projektech?
  • Chcete mluvit anglicky každý den a pracovat v mezinárodním prostředí, aniž byste se museli stěhovat do zahraničí?
  • Rádi pracujete samostatně a máte přímý vliv na podobu výsledného systému?
  • Chcete být v týmu prima a inteligentních lidí?

Stavíme nový tým pro cloud ops a hledáme specialistu s pořadovým číslem 1!

Úspěšně fungují první malé projekty na cloudové architektuře. Nyní je cílem stávající řešení zkonsolidovat a rozvinout tak, aby cloud byl využit v maximální míře. Do cloudu se postupně přesunou další aplikace. Zvolenou platformou je AWS a očekávanou náplní práce je i koordinace s týmy mimo ČR a tvorba společné koncepce. Hlavními oblastmi rozvoje jsou bezpečnost, automatizace, zavádění best-practices pro cloud prostředí, směrování budoucího rozvoje. Tým bude mít cílově cca 5 členů.

Náplň práce:

  • Podpora platformy a produktových týmů v AWS v oblastech designu, tvorby, automatizace a deploymentu na cloud prostředí
  • Spolupráce s vývojovými týmy v oblastech architektury, nákladovosti řešení, výkonu a bezpečnosti
  • Evangelizace a sdílení znalostí napříč vývojovými a provozními týmy
  • Návrhy použití integračních vzorů pro napojení do korporátních sítí a zajištění bezpečnosti a zálohovatelnosti koncových řešení
  • Dokumentace prostředí na různých úrovních detailu - technické specifikace, hi-level architektura, manažerské přehledy

Co od Vás očekáváme?

  • Komunikativnost - jak v českém, tak anglickém jazyce
  • Alespoň 3 roky zkušeností na pozici cloud/devops inženýra - ideálně na AWS
  • Minimálně rok zkušeností s Kubernetes
  • Dále uvítáme zkušenosti např. s Fargate, Prometheus, Datadog, Terraform, Python, shell

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Přesvědčení, že pouze kvalitně odvedená práce dává smysl ☻
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost Home office, stravenky a flexipassy
  • Využití angličtiny a účast na mezinárodních projektech
  • Partu rozumných a inteligentních lidí, kteří se baví nejen prací
  • Možnost osobně se podílet na návrhu aplikace, možnost seberealizace a přímý vliv na výsledný produkt
  • Podporu ve vzdělávání a profesním růstu
  • Sdílení znalostí a speciální akce pro jejich prohlubování
  • Zázemí i pro mimopracovní aktivity
  • Férové a transparentní jednání
  • Zajímavé a inovativní projekty

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 4160550  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 110 000 Kč/měsíc