Montér ocelových konstrukcí na stavbách v zahraničí

AGIR - Steel, s.r.o.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

  • Výuční list z oboru montér ocelových konstrukcí, nebo podobný obor

  • Praxe alespoň 5 let v oboru MONTÁŽE OCELOVÝCH a TECHNOLOGICKÝCH KONSTRUKCÍ na velkých stavbách !!!NUTNÉ !!!

  • Zájem o práci

  • Ochota pracovat na stavbách v zahraničí !!!

  • Ochota a schopnost k práci ve výškách, ve ztíženém prostředí a povětrnosti

  • Velmi dobrý zdravotní stav

  • Trestní bezúhonnost

  • Řidičský průkaz "B"

Nabízíme:

  • Stálý pracovní poměr

  • Jistotu zaměstnání u firmy fungující na trhu více než 20 let

  • Dobré pracovní podmínky

  • Zajímavou a rozmanitou práci na velkých stavbách v zahraničí (AT, DE, CH, EU)

  • Práce v měsíčních turnusech

  • Velmi dobré platové podmínky

  • Nadstandardní zahraniční diety

Náplň práce:

  • Montážní práce na stavbách ocelových konstrukcí

  • Montáže technologických zařízení pro dopravu, třídění a skladování kameniva

Uchazeči, kteří splňují určené požadavky se hlásí výhradně prostřednictvím odpovědního formuláře

Přiložit podrobný profesní životopis !!!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3553862  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.