Reagujte bez životopisu

Prijmeme čašníčky/čašníkov do štýlovej reštaurácie vo Vrakuni

AGILIT TEAM invest s.r.o.

Miesto práce
Čiližská 1/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Mzda od 4,5-5€ netto + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRÁCE:

- Príprava rajónu pred príchodom zákazníkov
- Obsluhovanie zákazníkov
- Dodržiavanie stanovených pravidiel obsluhy hostí
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
- Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie
- Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty

Mzda je vyplácaná do 15. dňa v mesiaci, s možnosťou záloh. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou.

Prevádzku máme vo Vrakuni na Čiližskej ulici, dobré spojenie autobusov.

PONÚKAME:

- práca na TPP (krátky/dlhý týždeň)
- mzda od 4,5-5€/hod v čistom (netto) plus tringelty
- pracovná doba (PO-ŠT + NE) 9:00 hod - 22:00 hod, (PI&SO) od 10:00 hod - 23:00 hod
- prácu v príjemnom kolektíve v (podľa hodnotení hostí) najlepšej reštaurácii vo Vrakuni, s dlhoročnou tradíciou
-možnosť práce aj na rôznych EVENT-och, Vianočných trhoch a iných zariadeniach v rámci Bratislavy.

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou je prax a pozitívne referencie.

Pár slov o Vás a Vašich skúsenostiach mi prosím posielajte mailom: [email protected]
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme štýlová PUB-ová reštaurácia/pizzéria ocenená Hviezdou sládkov od Pilsner Urquell na Čiližskej ulici v Bratislave.
Čapujeme jednu z najlepších tankových Plzní v Bratislave a na našu reštauráciu sme hrdí !
Pridaj sa do nášho teamu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3331191  Dátum zverejnenia: 4.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.