Prijmeme čašníčky/čašníkov do štýlovej reštaurácie vo Vrakuni

AGILIT TEAM invest s.r.o.

Miesto práce
Čiližská 1/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
14.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,8€/hod netto + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRÁCE:
- príprava rajónu pred príchodom hostí
- obsluha hostí
Mzda je vyplácaná do 15. dňa v mesiaci, s možnosťou záloh. Strava je samozrejmosťou.
Prevádzku máme vo Vrakuni na Čiližskej ulici, dobré spojenie autobusmi.

PONÚKAME:
- práca na TPP (krátky/dlhý týždeň)
- mzda 3,8€/hod v čistom plus tringelty
- pracovná doba od (PO-ŠT + NE) 9:00 hod - 22:00 hod, (PI&SO) od 9:00 hod - 23:00 hod
- prácu v príjemnom kolektíve v (podľa hodnotení hostí) najlepšej reštaurácii vo Vrakuni, s trojročnou tradíciou

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou je prax a pozitívne referencie.
Pár slov o Vás a Vašich skúsenostiach mi prosím posielajte mailom: [email protected]u.sk. Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.11.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Reštaurácia vám poskytne na svojich troch poschodiach ideálne miesto pre príjemné posedenie vo Vrakuni. Kombinácia známych surovín vďaka ich modernej úprave a prevedeniu ladí tak, aby ste si mohli vychutnať maximálny pôžitok z chutí. V reštaurácii si môžete vychutnať aj vynikajúcu pizzu pripravovanú v peci na dreve.

V pivárni si môžete vychutnať skvelé tankové pivo Pilsner Urquell a Gambrinus a to v nefajčiarskych alebo fajčiarskych priestoroch. Galéria je zase ideálnym miestom pre organizovanie spoločenských udalostí. Počas letných mesiacov si môžete posedieť vo veľkej záhrade, či letnej terase.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Agilit Team invest s.r.o.
Čiližská 1/A
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Iľková
E-mail: poslať životopis
ID: 3331191   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,8€/hod netto + tringelty