Hľadáme šikovného a kreatívneho kuchára s praxou

AGILIT TEAM invest s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do madého dynamického tímu reštaurácie Posedenie Na Rohu prijmeme šikovných a kreatívnych kuchárov na studenú aj teplú kuchyňu.

Pracovná doba je 8:00-21:30(Piatok,Sobota do 22:00), pracuje sa systémom krátky/dlhý týždeň.

Mzda je vyplácaná pravidelne do 15-teho dňa v mesiaci, výška mzdy je adekvátna k skúsenostiam a výkonu.

Ponúkame seriózny prístup, preplácanie dovoleniek , možnosť záloh.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- Dodržavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
- Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín

Varíme kreatívne a bez vegety či rybích prstov :)

Tešíme sa na Vás!

Práca v zabehnutej reštaurácii v mladom kolektíve
Zamestnanecká strava zdarma
Príjemné pracovné prostredie
Priestor na sebarealizáciu odborný rast
Dlhodobé a perspektívne zamestnanie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.9.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Pozitívny prístup k vareniu
Serióznosť a zodpovednosť
Vybudované pracovné návyky
Proaktívny prístup

Reštaurácia vám poskytne na svojich troch poschodiach ideálne miesto pre príjemné posedenie vo Vrakuni. Kombinácia známych surovín vďaka ich modernej úprave a prevedeniu ladí tak, aby ste si mohli vychutnať maximálny pôžitok z chutí. V reštaurácii si môžete vychutnať aj vynikajúcu pizzu pripravovanú v peci na dreve.

V pivárni si môžete vychutnať skvelé tankové pivo Pilsner Urquell a Gambrinus a to v nefajčiarskych alebo fajčiarskych priestoroch. Galéria je zase ideálnym miestom pre organizovanie spoločenských udalostí. Počas letných mesiacov si môžete posedieť vo veľkej záhrade, či letnej terase.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Agilit Team invest s.r.o.
Čiližská 1/A
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Iľková
E-mail: poslať životopis
ID: 2928534   Dátum zverejnenia: 3.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200€ netto