Brigádnik - konštruktér

AGGLU Int. s.r.o.

Miesto práce
Dlžiny 1971, 039 01 Turčianske Teplice-Nový dvor
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre študenta / absolventa strojníckej fakulty ponúkame možnosť brigády nielen na leto. Bavíš sa konštruovaním dielov a strojov? Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá návrhom a stavbou aplikačných technológii priemyselných lepidiel. Ponúkame ti možnosť realizovať sa v rámci našich projektov a tvoje návrhy už neostanú iba na papieri.

príspevok na dopravu pri nutnosti cestovania zo širšieho okolia Turca

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Znalosť konštruktérskych programov - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• systematickosť a samostatnosť
• zmysel pre detail a zodpovednosť
• ochota učiť sa

Spoločnosť AGGLU Int. s.r.o. pôsobí na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Zameriavame sa na dizajn, predaj, inštalácie a servis strojov priemyselných lepidiel. Venujeme sa aj vývoju a predaju lepidiel, pomáhame naším zákazníkom kvalitne zalepiť to, čo potrebujú. Servisom a odborným poradenstvom prinášame našim zákazníkom bezproblémovo fungujúce výroby. Naše technológie je možno nájsť v mnohých priemyselných odvetviach a ich výrobných prevádzkach (výroba nábytku, výroba papierových produktov, automobilové prevádzky)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3931300  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.