Obchodno-technický zástupca

AGGLU Technology s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Česká republika
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?
- Na začiatku získaš prácu, ktorú miluješ a nudiť sa viac nebudeš
- Budeš budovať našu značku a šíriť jej dobré meno u existujúcich aj potenciálnych zákazníkov
- Komunikovať s klientom pri vytváraní technických podkladov na prípravu obchodnej ponuky
- Vypracovávať cenové kalkulácie a viesť obchodnú administratívu
- Zabezpečovať technickú a produktovú podporu svojich zákazníkov
- Navštevovať klientov a budovať s nimi pevné vzťahy
- Rásť spoločne s firmou

Čo za to dostaneš?
- Pracovné miesto na trvalý pracovný pomer v profesionálnom a dynamickom tíme
- Najlepšie teambuildingy
- Nekonečné zásoby kávy, čaju, raňajok a dobrej nálady
- Motivačný plat, ktorý sa odvíja od tvojej šikovnosti
- Priestor na ďalšie vzdelávanie a rozvoj svojej osobnosti

Ponúkame Ti to, čo hľadáš a disponuješ tým, čo hľadáme my? Pošli nám svoj životopis a ak sa naše záujmy stretnú, určite ťa pozveme na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Plávaš už dlhšie vo vodách obchodu? Máš hlavu plnú nápadov na zlepšenie, telefón stále v ruke a nebojíš sa prezentácii u klienta? Je tvoj diár zorganizovaný lepšie ako televízny program? Ozvi sa nám, ak si dobrý obchoďák, budeš aj náš parťák.

Spoločnosť AGGLU Technology pôsobí na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Zameriavame sa na dizajn, predaj, inštalácie a servis aplikačných technológií priemyselných lepidiel. V úzkej spolupráci s firmou AGGLU SK, ktorá sa venuje vývoju a predaju lepidiel, pomáhame naším zákazníkom kvalitne zalepiť to, čo potrebujú. Servisom a odborným poradenstvom prinášame našim zákazníkom bezproblémovo fungujúce výroby. Naše technológie je možno nájsť v mnohých priemyselných odvetviach a ich výrobných prevádzkach.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Dlžiny 1971
039 01 Turčianske Teplice
ID: 3256321   Dátum zverejnenia: 1.12.2017