Obchodný riaditeľ

AGGLU Int. s.r.o.

Miesto práce
Dlžiny 1971, 039 01 Turčianske Teplice-Nový dvor
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiaczávisí od skúsenosti uchádzača + variabilná zložka po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie funkčného obchodného tímu
Účasť na tvorbe obchodnej stratégie spoločnosti
Vytvárať plán predaja (mesačný, kvartálny, ročný)
Sledovanie, podpora a kontrola dodržiavania obchodných plánov a pravidelné reportovanie
Vedenie pravidelných porád obchodného oddelenia
Reprezentácia spoločnosti a udržiavanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi

Sme super kolektív, ktorý rád športuje a má rad výzvy či už pracovné, alebo osobné
Vašu angličtinu vieme zdokonaliť aj v rámci pracovnej doby
Firemné školenia, ktoré zvýšia Vašu kvalifikáciu
Služobné auto aj na súkromné účely
Teambuildingy a športové akcie

Do nášho vybudovaného tímu hľadáme výraznú manažérsku osobnosť, ktorá túži po uplatnení, potrebuje dostať príležitosť, aby ukázala, čo v nej je. Táto pozícia je náročná preto hľadáme kandidátov, ktorí už vo svojich predchádzajúcich pracovných skúsenostiach dosiahli preukázateľné výsledky, majú radi obchod a baví ich vedenie ľudí. Pri štarte budete musieť absolvovať tréning a preukázať svoje obchodné zručnosti priamo v teréne – skúsiť si obchod u nás. Až následne dôjde k postupnému prevzatiu obchodného tímu. Neskôr sa tiež bude vyžadovať cestovanie vrámci Slovenska, Čiech a Maďarska. K dosahovaniu cieľov Vám bude pomáhať vedenie spoločnosti. Ak ste typ človeka, ktorý je ochotný na sebe tvrdo makať, veľa sa učiť tak ste to možno VY, kto v krátkej dobe posilní náš tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s predajom a vedením ľudí
Schopnosť podporovať a riadiť vybudovaný tím obchodných zástupcov
Vysoká schopnosť komunikovať
Ochota sa vzdelávať
Ochota cestovať
Maďarský jazyk výhodou

Spoločnosť AGGLU Int. s.r.o. pôsobí na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Zameriavame sa na dizajn, predaj, inštalácie a servis strojov priemyselných lepidiel. Venujeme sa aj vývoju a predaju lepidiel, pomáhame naším zákazníkom kvalitne zalepiť to, čo potrebujú. Servisom a odborným poradenstvom prinášame našim zákazníkom bezproblémovo fungujúce výroby. Naše technológie je možno nájsť v mnohých priemyselných odvetviach a ich výrobných prevádzkach (výroba nábytku, výroba papierových produktov, automobilové prevádzky)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4516189  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac