Projektový manažér / Projektová manažérka (zákaznícke projekty)

AgeVolt Slovakia s.r.o.

Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac(Pri odmeňovaní starostlivo zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a prax.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za plánovanie a dohľad nad zákazníckymi projektmi z oblasti elektromobility, od počiatočnej myšlienky až po úspešné odovzadanie zákazníkovi.

Projekt zahŕňa komplexné inteligentné riešenia riadenia a správy nabíjacej infraštruktúry pre elektromobily navrhnuté a vyrobené našou spoločnosťou.

Bude koordinovať ľudí a procesy, aby sa dodávali projekty načas, v rámci rozpočtu a s požadovanými výsledkami.

Používa nástroje projektového manažmentu na plánovanie, monitorovanie a pravidelné informovanie zainteresovaných strán o pokroku projektu.

Kľúčovou súčasťou úlohy projektového manažéra je identifikovať a zmierniť riziká, ktoré môžu ovplyvniť úspešné dodanie zákazníckych projektov.

Zodpovednosti:
•Definovanie cieľov projektu, rozsahu projektu, úloh a zodpovedností.
•Definovanie požiadaviek na zdroje a riadenie dostupnosti a prideľovanie zdrojov – interných aj tretích strán.
•Načrtnutie rozpočtu na základe požiadaviek a sledovanie nákladov na dodanie projektu podľa rozpočtu.
•Príprava podrobného plánu projektu a naplánovanie kľúčových míľnikov projektu, tokov a aktivít.
•Riadenie dodania projektu podľa stanoveného plánu.
•Sledovanie projektu a poskytovanie pravidelných správ o stave zainteresovaným stranám.
•Riadenie a prispôsobenie sa akýmkoľvek zmenám v rozsahu projektu, harmonograme a/alebo rozpočte.
•Identifikácia a zmiernenie potenciálnych rizík.
•Riadenie vzťahu a komunikácia s klientom a všetkými zainteresovanými stranami, zabezpečenie dodania projektu k ich spokojnosti.

Ponúkame prácu v slovenskej, rýchlo rastúcej spoločnosti v oblasti elektromobility.
Sme kolegovia a super kolektív plný nadšených ľudí, podporujeme dobré nápady a aktivitu a pomáhame si navzájom.

Benefity stále dopĺňame, ale už teraz za môžeš tešiť na:
- flexibilný pracovný čas,
- charging day 1x za kvartál,
- 5 dní dovolenky navyše po prvom roku,
- letný dovolenkový benefit,
- multisport karta,
- lekcie anglického jazyka 2x týždenne,
- podporujeme vzdelávanie a rast,
- teambuildingy,
- služobný telefón,
- notebook...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT alebo technický (elektro/energo) background výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažment alebo oblasť elektromobility výhodou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Schopnosť kreatívne riešiť problémy
•Dobrá znalosť softvérových nástrojov na riadenie projektov, metodológií a osvedčených postupov
•Skúsenosť s riadením projektov počas celého životného cyklu
•Vynikajúce analytické schopnosti
•Silné medziľudské zručnosti a vynaliezavosť
•Schopnosť dokončiť projekty podľa naplánovaného rozsahu, rozpočtu a časovej osi

Sme AgeVolt, odborníci zo sveta elektromobility a hi-tech. Na svet sa pozeráme očami budúcich generácií, preto sú naše produkty inovatívne a originálne. Našou stratégiou je vytvárať technológie naviazané na ekonomický model, ktorý klientom prináša biznis a ich zákazníkom, zamestnancom, či blízkym, kvalitné služby pri nabíjaní elektromobilov. Vytvárame originálne riešenie elektronabíjania, nielen z hľadiska technického, ale aj ekonomického.

AgeVolt, different charging

Viac o nás: https://www.agevolt.com/sk/o-nas

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4481653  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac