Reagujte bez životopisu

Manažér/Manažérka procesov a kvality

AgeVolt Slovakia s.r.o.

Jarošova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac(Pri odmeňovaní starostlivo zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a prax.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do AgeVoltu hľadáme dynamického procesného manažéra/dynamickú procesnú manažérku na zlepšenie efektivity našich procesov. Medzi hlavné úlohy patrí hodnotenie efektívnosti zavedených procesov a ich vylepšovanie, aktualizácia dokumentov a vykonávanie auditov efektívnosti.

Budeš rozvíjať a udržiavať systém manažérstva kvality v súlade s požadovanými priemyselnými normami (vrátane ISO 9001/ISO 14001/ ISO 45001), akreditačnými požiadavkami a obchodnými požiadavkami v celej organizácii prostredníctvom existujúcich a nových postupov. Budeš regulovať, kontrolovať a zlepšovať kvalitu všetkých procesov v rámci AgeVoltu a našich produktov. Budeš vykonávať audit, aby si zabezpečil/a, že všetky nezhody zistené počas auditov budú efektívne opravené a nezávisle overené. V AgeVolte chceme mať kultúru neustáleho zlepšovania v rámci celej spoločnosti.

ZODPOVEDNOSTI
Stretnutia s manažérmi a diskutovanie cieľov.
Analýza efektívnosti existujúcich procesov.
Identifikácia oblastí zlepšenia.
Vytváranie a prezentovanie správ o zlepšovaní procesov.
Dohľad nad implementáciou nových procesov.
Aktualizácia postupov a zásad postupu.
Vykonávanie priebežnej analýzy procesov v súlade s predpismi.
Výkon a kontrola cyklu auditu vrátane riadenia rizík a riadenia efektívnosti operácií, finančnej spoľahlivosti a súladu so všetkými platnými smernicami a nariadeniami
Zodpovednosť za pravidelné (štvrťročné) vykazovanie údajov o množstve obalov, neobalového materiálu a elektrozariadení uvedených na trh.
Rozsah interného auditu a ročné plány, predkladanie správ z auditov

Ponúkame prácu v slovenskej, rýchlo rastúcej spoločnosti v oblasti elektromobility.
Sme kolegovia a super kolektív plný nadšených ľudí, podporujeme dobré nápady a aktivitu a pomáhame si navzájom.

Benefity stále dopĺňame, ale už teraz za môžeš tešiť na:
- flexibilný pracovný čas,
- charging day 1x za kvartál,
- 5 dní dovolenky navyše po prvom roku,
- letný dovolenkový benefit,
- multisport karta,
- lekcie anglického jazyka 2x týždenne,
- podporujeme vzdelávanie a rast,
- teambuildingy,
- služobný telefón,
- notebook...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bakalársky titul v odbore podnikový manažment, riadenie procesov a podobne.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

procesný/á manažér/ka; skúsenosti ako interný/á audítor/ka (9001;14001;45001)

Počet rokov praxe

2

Schopnosť identifikovať priestor pre zlepšenie.
Pokročilá znalosť softvéru.
Vynikajúce analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy.
Schopnosť koordinovať projekty a viesť viacero tímov.
Výnimočné písomné a verbálne komunikačné schopnosti.
Schopnosť písať správy a postupy.
Pracovné skúsenosti ako interný audítor alebo hlavný audítor.
Preukázaná znalosť audítorských štandardov a postupov, zákonov, pravidiel a predpisov.
Zodpovednosť za pravidelné (štvrťročné) vykazovanie údajov organizácií zodpovednosti výrobcov o množstve obalov, neobalového materiálu a elektrozariadení uvedených na trh.

Sme AgeVolt, odborníci zo sveta elektromobility a hi-tech. Na svet sa pozeráme očami budúcich generácií, preto sú naše produkty inovatívne a originálne. Našou stratégiou je vytvárať technológie naviazané na ekonomický model, ktorý klientom prináša biznis a ich zákazníkom, zamestnancom, či blízkym, kvalitné služby pri nabíjaní elektromobilov. Vytvárame originálne riešenie elektronabíjania, nielen z hľadiska technického, ale aj ekonomického.

AgeVolt, different charging

Viac o nás: https://www.agevolt.com/sk/o-nas

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4382318  Dátum zverejnenia: 23.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac